Politechnika zdobyła medal na AMP w brydżu
Marzec
19
2018

Politechnika Lubelska zdobyła brązowy medal na Akademickich Mistrzostwach Polski w brydżu sportowym w turnieju teamów - klasyfikacja Uczelni Technicznych. AMP-y odbyły się w dniach 15-17 marca 2018 roku w Chorzowie.

Politechnika Lubelska wystąpiła w składzie: Leopold Koczan, Tomasz Krajka, Wojciech Rosa, Piotr Waniurski i Paweł Zaprawa. W klasyfikacji generalnej Uczelnie Technicznych Politechnika Lubelska zajęła ostatecznie szóste miejsce. Ponadto na Akademickich Mistrzostwach Polski wystąpił Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, który zajął dziewiąte miejsce w typie uczelni - Uniwersytety.

Szczegółowe wyniki Akademickich Mistrzostw Polski w brydżu sportowym znajdują się na stronie ampy.pl