Tchorzewski akademickim Mistrzem Polski!
Kwiecień
16
2018

Kamil Tchorzewski studiujący na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie został akademickim Mistrzem Polski! Na zawodach AMP ergometrze wioślarskim wygrał w kategorii open, wyrównując dotychczasowy rekord Polski (2:45.1). Organizatorem AMP było środowisko AZS Warszawa, a zawody odbyły się w dniach 14-15 kwietnia 2018 r.

Brązowy medal w klasyfikacji drużynowej kobiet w typie Uczelni Społeczno-Przyrodniczych wywalczył Uniwersytet Przyrodniczy z Lublina. Bardzo dobry wynik osiągnęła Uliana Datsko z UMCS Lublin w kat. open, zajmując siódme miejsce w generalce i będąc sklasyfikowana na czwartej pozycji wśród Uniwersytetów.