AMP w karate - wyniki
Maj
24
2018

Akademickie Mistrzostwa Polski w karate odbyły się w dniach 18-19 maja 2018 roku we Wrocławiu. Z naszego województwa wystąpił Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie i Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

W kata drużynowe kobiet Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie zajął trzecie miejsce - dziewczyny wystąpiły w składzie: Agnieszka Horodecka, Weronika Kusek i Angelika Sobczak. Uniwersytet Przyrodniczy ukończył zawody na trzynastej pozycji w klasyfikacji generalnej.

Natomiast w kata drużynowa mężczyzn na drugim miejscu uplasował się Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie: Amezhenko Lukash, Olko Michał, Petriv Danylo. W klasyfikacji generalnej Uniwersytetów UMCS Lublin zajął czwarte miejsce.