Medale na AMP w siatkówce plażowej
Czerwiec
11
2018

Medale na AMP w siatkówce plażowej

Trzy medale zgarnęły dwie lubelskie uczelnie na turnieju finałowym Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Srebrny medal indywidualnie w klasyfikacji Uczelni Technicznych wywalczyła para Bartłomiej Malec i Jakub Czubiński z Politechniki Lubelskiej. W klasyfikacji typów uczelnie srebrne medale zdobyli mężczyźni: Politechnika Lubelska (Uczelnie Techniczne) i UMCS Lublin (Uniwersytety). 

Natalia Gieroba i Sylwia Obszyńska z UMCS Lublin zajęły dziewiąte miejsce na turnieju Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej - Finał, na siedemnastym miejscu zmagania zakończyły reprezentantki Politechniki Lubelskiej: Konstancja Ligienza i Katarzyna Bogdańska, a na dwudziestym piątym Magdalena Piech i Natalia Pietrzyk z Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. 

W turnieju mężczyzn dziewiąte miejsce i srebrny medal w klasyfikacji Uczelni Technicznych zdobyli Bartłomiej Malec i Jakub Czubiński z Politechniki Lubelskiej. Na siedemnastym miejscu zostali sklasyfikowani Konrad Machowicz i Błażej Czarnecki z UMCS Lublin. 

 

AMP w siatkówce plażowej - klasyfikacja generalna kobiet: 
12. UMCS Lublin
13. UMe Lublin
21. Politechnika Lubelska

AMP w siatkówce plażowej - klasyfikacja generalna mężczyzn: 
6. Politechnika Lubelska - srebro w klasyfikacji Uczelni Technicznych
9. UMCS Lublin - srebro w klasyfikacji Uniwersytetów

 

Drugie miejsce Politechniki Lubelskiej

Facebook

Youtube

Wspierają nas