Puchar AMWL w szachach - wyniki
Styczeń
22
2018

Po raz drugi w historii został zorganizowany Puchar Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w szachach błyskawicznych. Zawody przeprowadził Lubelski Klub Szachowy, a odbyły się w "Chatce Żaka" 20 stycznia 2018 roku.

Zwycięstwo w ramach Pucharu AMWL zapewnił sobie Ignat Bogdanov z Politechniki Lubelskiej. Srebrny medal zdobył Maciej Pokarowski z Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, a trzecie miejsce zajął Dominik Sobaniec z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Szczegółowe wyniki zostaną opublikowane wkrótce w zakładce Akademickie Mistrzostw Woj. Lubelskiego/Dyscypliny/Szachy

Informujemy, że zawody w szachach błyskawicznych obejmują czasowo - 3 minuty plus 2 sekundy za każdy wykonany ruch na partię dla zawodnika. Turniej składa się z min. 13 rund systemem szwajcarskim w zależności od ilości zawodników.