Bilety już w sprzedaży!
Czerwiec
5
2018

Bilety już w sprzedaży!

Zapraszamy na  94. PZLA Mistrzostwa Polski –  największą i najważniejszą imprezę lekkoatletyczną w naszym kraju! 94. PZLA Mistrzostwa Polski odbędą się w dniach 20-22 lipca br. na nowym Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie. Bądź z nami i wspólnie dopinguj gwiazdy „królowej sportu” walczące nie tylko o medale, ale również o możliwość reprezentowania Polski  podczas Mistrzostw Europy w Berlinie. Bilety na 94. PZLA Mistrzostwa Polski już w sprzedaży! 

Po 33. latach Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce wracają do Lublina! Nowy Stadion Lekkoatletyczny w Lublinie przy Alei Piłsudskiego 22, może gościć m.in.: Anitę Włodarczyk, Malwinę Kopron, Pawła Fajdka, Ewę Swoboda czy Adama Kszczota i wielu innych olimpijczyków oraz medalistów Mistrzostw Świata i Europy.

Bilety są do nabycia na każdym dzień mistrzostw, cena biletu normalnego to 10 zł. Natomiast cena biletu ulgowego to 5 zł – bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia. Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat sześciu. Informujemy, że bilety nie mają miejsc numerowanych.

Bilety można nabywać poprzez stronę naszego partnera eBilet.pl

Facebook

Youtube

Wspierają nas