Małgorzata Kołdej zdobywa medal na Uniwersjadzie
Sierpień
28
2017

Sztafeta 4x100 m Reprezentacji Polski w składzie z Małgorzatą Kołdej zdobywa srebrny medal na 29. Letniej Uniwersjadzie w Tajpej. W biegu finałowym 28 sierpnia 2017 r. Polki zaprezentowały się bardzo dobrze. Swój bieg ukończyły z czasem 44.19 sek. i zajęły drugie miejsce - wygrała Szwajcaria.

Skład srebrnej drużyny na Uniwersjadzie w Tajpej tworzyły: Kamila Ciba, Agata Forkasiewicz, Małgorzata Kołdej (zawodniczka należąca do programu Akademickie Centrum Szkolenia Sportowego w Lublinie) i Karolina Zagajewska.

AKTUALIZACJA 28.08.2017 r. godz. 14:03:

- Po weryfikacji biegu Komisja Sędziowska podjęła decyzje o dyskwalifikacji sztafety Kazachstanu, w związku z czym sztafeta Polski zostaje sklasyfikowana na drugim miejscu - tym samym zdobywamy srebrny medal!