Znamy wyniki futsalu kobiet i mężczyzn
Styczeń
15
2018

Znamy wyniki futsalu kobiet i mężczyzn

Zakończyliśmy rozgrywki futsalu kobiet i mężczyzn w ramach Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego 2017/2018. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie okazał się najlepszy - zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. 

W sobotę odbył się turniej kobiet, który przeprowadził Klub Uczelniany AZS PSW Biała Podlaska. W finale UMCS Lublin pokonał broniące tytuł sprzed roku reprezentantki PSW Biała Podlaska. Natomiast w spotkaniu o trzecie miejsce zawodniczki Uniwersytetu Przyrodniczego wygrały z Politechniką Lubelską. 

- Wydarzenie przebiegało w miłej, sportowej atmosferze, a dziewczyny dostarczyły wszystkim niezapomnianych wrażeń i emocji tocząc swoje pojedynki na parkiecie. Również cieszy fakt, że kibice zarówno na hali, a także spora ich ilość oglądających transmisję w internecie czynnie uczestniczyła i wspierała zawodniczki podczas trwania turnieju - relacjonował Piotr Walkowiak z KU AZS PSW Biała Podlaska. 

Zapis transmisji: https://www.youtube.com/channel/UCy36NiwvirhYtZysYooOMGA/videos

Klasyfikacja AMWL 2017/2018 - futsal kobiet: 
1. UMCS Lublin
2. PSW Biała Podlaska
3. UP Lublin
4. Politechnika Lubelska

---

Dzień później w niedziela na hali Uniwersytetu Medycznego w Lublinie odbył się turniej finałowy AMWL 2017/2018 w futsalu mężczyzn. Po zaciętym spotkaniu o pierwsze miejsce, UMCS Lublin wygrał z Politechniką Lubelską. W meczu o trzecie miejsce Katolicki Uniwersytet Lubelska okazał się lepszy od Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. 

Szczegółowe wyniki znajdują się w zakładce Akademickie Mistrzostw Woj. Lubelskiego/Dyscypliny/Futsal M

Klasyfikacja AMWL 2017/2018 - futsal mężczyzn: 
1. UMCS Lublin
2. Politechnika Lubelska
3. Katolicki Uniwersytet Lubelski
4. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

Facebook

Youtube

Wspierają nas